Matura

maturaMatura 2014 trwa od 5 do 30 maja.

Terminy matury 2014:
5 maja (poniedziałek)
godz. 9:00 – język polski (poziom podstawowy)
godz. 14:00 – wiedza o tańcu (poziom podstawowy i rozszerzony)

6 maja (wtorek)
godz. 9:00 – matematyka (poziom podstawowy)
godz. 14:00 – język łaciński oraz kultura antyczna (poziom podstawowy i rozszerzony)

7 maja (środa)
godz. 9:00 – język angielski (poziom podstawowy)
godz. 14:00 – język angielski (poziom rozszerzony oraz dla klas dwujęzycznych)

8 maja (czwartek)
godz. 9:00 – język polski (poziom rozszerzony)
godz. 14:00 – fizyka i astronomia (poziom podstawowy i rozszerzony)

9 maja (piątek)
godz. 9:00 – matematyka (poziom rozszerzony)
godz. 14:00 – wiedza o społeczeństwie (poziom podstawowy i rozszerzony)

12 maja (poniedziałek)
godz. 9:00 – biologia (poziom podstawowy i rozszerzony)
godz. 14:00 – filozofia (poziom podstawowy i rozszerzony)

13 maja (wtorek)
godz. 9:00 – język niemiecki (poziom podstawowy)
godz. 14:00 – język niemiecki (poziom rozszerzony oraz dla klas dwujęzycznych)

14 maja (środa)
godz. 9:00 – geografia (poziom podstawowy i rozszerzony)
godz. 14:00 – historia muzyki (poziom podstawowy i rozszerzony)

15 maja (czwartek)
godz. 9:00 – język rosyjski (poziom podstawowy)
godz. 14:00 – język rosyjski (poziom rozszerzony oraz dla klas dwujęzycznych)

16 maja (piątek)
godz. 9:00 – chemia (poziom podstawowy i rozszerzony)
godz. 14:00 – historia sztuki (poziom podstawowy i rozszerzony)

19 maja (poniedziałek)
godz. 9:00 – język francuski (poziom podstawowy)
godz. 14:00 – język francuski (poziom rozszerzony oraz dla klas dwujęzycznych)

20 maja (wtorek)
godz. 9:00 – informatyka (poziom podstawowy i rozszerzony)
godz. 14:00 – historia (poziom podstawowy i rozszerzony)

21 maja (środa)
godz. 9:00 – język hiszpański (poziom podstawowy)
godz. 14:00 – język hiszpański (poziom rozszerzony oraz dla klas dwujęzycznych)

22 maja (czwartek)
godz. 9:00 – język włoski (poziom podstawowy)
godz. 14:00 – język włoski (poziom rozszerzony oraz dla klas dwujęzycznych)

23 maja (piątek)
godz. 9:00 – języki mniejszości narodowych (poziom podstawowy), język kaszubski (poziom podstawowy i rozszerzony) język łemkowski (poziom podstawowy i rozszerzony) oraz matematyka w języku obcym dla absolwentów klas dwujęzycznych
godz. 10:35 – historia w języku obcym dla absolwentów klas dwujęzycznych
godz. 12:10 – geografia w języku obcym dla absolwentów klas dwujęzycznych
godz. 13:45 – biologia w języku obcym dla absolwentów klas dwujęzycznych
godz. 14:00 – języki mniejszości narodowych (poziom rozszerzony)
godz. 15:20 – chemia w języku obcym dla absolwentów klas dwujęzycznych
godz. 16:55 – fizyka i astronomia w języku obcym dla absolwentów klas dwujęzycznych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.